
| Lieske Part No. | 448385 |
|---|---|
| Mfg Part No | USB3SEXT2MBK |
| EAN-Code | 0065030859431 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 8,47 EUR
10,08 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Gender | Male/Female |
| Data transfer rate (max) | 5000 Mbit/s |
| Weight | 85 g |
| Colour of product | Black |
| Connector 2 | USB A |
| USB version | 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Connector 1 | USB A |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Cable length | 3 m |
| Packaging data | |
| Package weight | 90 g |
| Quantity per pack | 1 |