
| Lieske Part No. | 219859 |
|---|---|
| Mfg Part No | USB3CAB1M |
| EAN-Code | 0065030850896 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 8,98 EUR
10,69 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| USB version | 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Connector 2 | USB B |
| Connector 1 | USB A |
| Gender | Male/Male |
| Cable length | 1 m |
| Weight | 54.2 g |
| Colour of product | Black |
| Packaging data | |
| Package height | 10 mm |
| Quantity per pack | 1 |
| Package depth | 220 mm |
| Package width | 200 mm |