
| Lieske Part No. | 127001 |
|---|---|
| Mfg Part No | USB3AUB3MS |
| EAN-Code | 0065030859721 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 15,06 EUR
17,92 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Cable length | 3 m |
| Data transfer rate (max) | 5000 Mbit/s |
| Weight | 86.7 g |
| Colour of product | Black |
| Cable shielding | Aluminum mylar foil |
| USB version | 3.0 (3.1 Gen 1) |
| RoHS compliance | Yes |
| AWG wire size | 24/30/32 |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | Micro-USB B |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Gender | Male/Male |
| Packaging data | |
| Package height | 10 mm |
| Quantity per pack | 1 |
| Package depth | 31.5 mm |
| Package width | 16.3 mm |