
| Lieske Part No. | 563729 |
|---|---|
| Mfg Part No | USB32000SPT |
| EAN-Code | 0065030851428 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 67,26 EUR
80,04 EUR incl. VAT
|
| Design | |
| Colour of product | Black |
| LED indicators | Yes |
| Cable length | 0.20 m |
| Certification | RoHS, CE, FC |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 50 g |
| Width | 75 mm |
| Height | 15 mm |
| Depth | 100 mm |
| Performance | |
| Compatible operating systems | - Windows |
| Maximum data transfer rate | 5 Gbit/s |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | 2x USB 3.0 |
| Gender | Male/Female |
| Connector 2 | 2x RJ-45 |
| Packaging data | |
| Package height | 30 mm |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 142 mm |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 |
| Relative humidity | 5 - 85 % |