
| Lieske Part No. | 876372 |
|---|---|
| Mfg Part No | USB2HABM6IN |
| EAN-Code | 0065030840644 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 3,47 EUR
4,13 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| AWG wire size | 30 |
| USB version | 2.0 |
| RoHS compliance | Yes |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector 1 | USB A |
| Reversible connectors | No |
| Connector 2 | Mini-USB B |
| Data transfer rate (max) | 480 Mbit/s |
| Gender | Male/Male |
| Cable length | 0.152 m |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Weight | 17 g |
| Colour of product | Grey |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Packaging data | |
| Package depth | 125 mm |
| Package height | 213 mm |
| Quantity per pack | 1 |
| Package width | 13 mm |