
| Lieske Part No. | 771846 |
|---|---|
| Mfg Part No | USB2HABM1M |
| EAN-Code | 0065030845557 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 2,80 EUR
3,33 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Data transfer rate (max) | 480 Mbit/s |
| Colour of product | Black |
| USB version | 2.0 |
| Connector 2 | Mini-USB B |
| Connector 1 | USB A |
| Cable length | 1 m |
| Gender | Male/Male |
| Weight | 17 g |
| Packaging data | |
| Package width | 125 mm |
| Package depth | 222 mm |
| Package length | 222.00 mm |
| Package height | 10 mm |
| Package weight | 47 g |