
| Lieske Part No. | 716134 |
|---|---|
| Mfg Part No | USB2EXT4P15M |
| EAN-Code | 0065030858151 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 95,33 EUR
113,44 EUR incl. VAT
|
| Design | |
| Colour of product | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 213 mm |
| Weight | 700 g |
| Package weight | 844 g |
| Package depth | 225 mm |
| Package height | 60 mm |
| Performance | |
| Data transfer rate | 480 Mbit/s |
| Ports & interfaces | |
| Cable length | 15 m |
| Ports quantity | 4 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Hub interfaces | USB 2.0 |
| Power | |
| Output voltage | 5 V |
| Output current | 2 A |
| Input voltage | 110-240 V |