
| Lieske Part No. | 905450 |
|---|---|
| Mfg Part No | USB2AA2M |
| EAN-Code | 0065030845441 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 4,96 EUR
5,90 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Colour of product | Black |
| Connector 2 | USB A |
| USB version | 2.0 |
| Connector 1 | USB A |
| Cable length | 2 m |
| Gender | Male/Male |
| Packaging data | |
| Package length | 222.00 mm |
| Package height | 10 mm |
| Package depth | 222 mm |
| Package weight | 81 g |
| Package width | 125 mm |
| Other features | |
| Number of products included | 1 pc(s) |