
| Lieske Part No. | 175418 |
|---|---|
| Mfg Part No | SVUSBVGA6 |
| EAN-Code | 0065030832397 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 10,71 EUR
12,74 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Colour of product | Black |
| Cable length | 1.8 m |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | VGA |
| Gender | Male/Male |
| Connector 2 | USB A + VGA |
| Packaging data | |
| Package width | 31 mm |
| Package weight | 100 g |
| Package height | 171 mm |
| Other features | |
| Package depth | 74 mm |