
| Lieske Part No. | 220218 |
|---|---|
| Mfg Part No | SLSATAF36 |
| EAN-Code | 0065030837927 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 8,42 EUR
10,02 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Colour of product | Red |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 50 g |
| Technical details | |
| Cable length | 0.9144 m |
| Connector 1 | SATA |
| Gender | Female/Female |
| Packaging data | |
| Package depth | 118 mm |
| Package length | 118.00 mm |
| Package width | 30 mm |
| Package height | 219 mm |