
| Lieske Part No. | 905644 |
|---|---|
| Mfg Part No | SFP100BFXST |
| EAN-Code | 0065030872881 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 33,99 EUR
40,45 EUR incl. VAT
|
| Design | |
| Material | Plastic |
| Type | Frameless |
| Filter colour | Black |
| Colour of product | Transparent |
| Suitable for | PC |
| Features | |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Display filter features | Anti-glare,Anti-reflective |
| Easy to clean | Yes |
| Display types supported | LCD |
| Installation type | Adhesive strip |
| Easy to remove | Yes |
| Fingerprint resistant | Yes |
| Easy to apply | Yes |
| Screen format | Widescreen |
| Durable screen protection? | Yes |
| Scratch resistant | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 18.75 " |
| Height | 10.6 " |
| Ergonomics | |
| Display diagonal (metric) | 54.6 cm |
| Reversibility | Matte-to-Glossy |
| Maximum screen size compatibility | 21.5 " |