
| Lieske Part No. | 457973 |
|---|---|
| Mfg Part No | SATPCIEXADAP |
| EAN-Code | 0065030846639 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 4,32 EUR
5,14 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Connector 1 | SATA |
| Connector 2 | PCI-E (6-pin) |
| Gender | Male/Male |
| Internal | Yes |
| Cable length | 0.15 m |
| Colour of product | Black,Yellow |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 150 mm |
| Package width | 123 mm |
| Weight | 15 g |
| Package depth | 230 mm |
| Width | 30 mm |
| Package height | 14 mm |
| Height | 13 mm |