
| Lieske Part No. | 734800 |
|---|---|
| Mfg Part No | SAT2MSAT25 |
| EAN-Code | 0065030845694 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 25,04 EUR
29,80 EUR incl. VAT
|
| Design | |
| Colour of product | Silver |
| Weight & dimensions | |
| Width | 68 mm |
| Package width | 130 mm |
| Depth | 98 mm |
| Height | 9.8 mm |
| Package depth | 165 mm |
| Weight | 50 g |
| Package weight | 90 g |
| Package height | 30 mm |
| Operational conditions | |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 85 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 |
| Storage | |
| Storage drive size | 2.5 " |