
| Lieske Part No. | 847126 |
|---|---|
| Mfg Part No | SAS8087S450 |
| EAN-Code | 0065030841672 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 26,41 EUR
31,43 EUR incl. VAT
|
| Weight & dimensions | |
| Weight | 60 g |
| Colour | |
| Colour of product | Black,Red |
| Technical details | |
| Package height | 220 mm |
| Package width | 20 mm |
| Cable length | 0.05 m |
| Gender | Male/Male |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | SFF-8087 |
| Connector 2 | SATA |