
| Lieske Part No. | 612957 |
|---|---|
| Mfg Part No | SAS729PW18 |
| EAN-Code | 0065030824354 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Here only | 11,63 EUR
13,84 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Internal | Yes |
| Cable length | 0.457 m |
| Connector 2 | LP4 M, SAS 29 Pin Plug |
| Colour of product | Red |
| Connector 1 | SATA |
| Weight & dimensions | |
| Package height | 220 mm |
| Weight | 45 g |
| Package weight | 45 g |
| Package width | 10 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Other features | |
| Package length | 4.72 mm |