
| Lieske Part No. | 144899 |
|---|---|
| Mfg Part No | PYO2LSATA |
| EAN-Code | 0065030849579 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 4,25 EUR
5,06 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Colour of product | Black,Orange,Red,Yellow |
| Technical details | |
| Cable length | 0.15 m |
| RoHS compliance | Yes |
| Connector 1 | SATA 15-pin |
| Gender | Male/Female |
| Cable type | SATA |
| Connector 2 | 2x SATA 15-pin |
| Packaging data | |
| Package depth | 228 mm |
| Package width | 125 mm |
| Package height | 5 mm |