
| Lieske Part No. | 992469 |
|---|---|
| Mfg Part No | PXT1001M |
| EAN-Code | 0065030855808 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Here only | 5,81 EUR
6,91 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Gender | Male/Female |
| Cable length | 1 m |
| Internal | No |
| Colour of product | Black |
| Connector 1 | C14 coupler |
| Connector 2 | C13 coupler |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 17.4 g |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 220 mm |
| Package weight | 18.5 g |
| Package height | 10 mm |
| Power | |
| Input current | 5 A |
| Input voltage | 250 V |