
| Lieske Part No. | 450339 |
|---|---|
| Mfg Part No | N6SPAT50CMGR |
| EAN-Code | 0065030861953 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 5,94 EUR
7,07 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Cable boot type | Snagless |
| Cable shielding | SF/UTP (S-FTP) |
| Cable standard | Cat6 |
| RoHS compliance | Yes |
| Frequency | 500 MHz |
| Colour of product | Grey |
| Cable rating | CMG (CM) |
| Connector 2 | RJ-45 |
| AWG wire size | 26 |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Cable length | 0.5 m |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Gender | Male/Male |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 26 g |
| Packaging data | |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 220 mm |
| Package height | 10 mm |
| Package weight | 36 g |