
| Lieske Part No. | 764249 |
|---|---|
| Mfg Part No | MXTMMHQ1M |
| EAN-Code | 0065030846851 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 5,99 EUR
7,13 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Connector 2 | VGA (D-Sub) |
| Gender | Male/Male |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Cable length | 1 m |
| Colour of product | Black |
| Connector 1 | VGA (D-Sub) |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 220 mm |
| Package weight | 200 g |
| Package height | 30 mm |
| Other features | |
| Package length | 220.00 mm |
| Operational conditions | |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 80 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 80 % |