
| Lieske Part No. | 676203 |
|---|---|
| Mfg Part No | MDVIHDMIMF |
| EAN-Code | 0065030832021 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 13,84 EUR
16,47 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Connector 2 gender | Female |
| Connector 1 | Mini-DVI |
| RoHS compliance | Yes |
| Cable length | 0.2 m |
| Colour of product | White |
| Connector 2 | HDMI |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Connector 1 gender | Male |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 300 g |
| Package depth | 82 mm |
| Package weight | 300 g |
| Package height | 201 mm |
| Package width | 22 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 |