
| Lieske Part No. | 434042 |
|---|---|
| Mfg Part No | MDP2DPMF6IN |
| EAN-Code | 0065030843300 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 9,22 EUR
10,97 EUR incl. VAT
|
| Design | |
| Cable length | 0.1524 m |
| Colour of product | Black |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | Mini DisplayPort |
| Gender | Male/Female |
| Connector 2 | DisplayPort |
| Packaging data | |
| Package length | 125.00 mm |
| Package height | 15 mm |
| Package depth | 125 mm |
| Package width | 220 mm |