
| Lieske Part No. | 336394 |
|---|---|
| Mfg Part No | MDP2DPDVHD |
| EAN-Code | 0065030844338 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 28,83 EUR
34,31 EUR incl. VAT
|
| Design | |
| Colour of product | Black |
| Cable length | 1.5 m |
| Material | Plastic |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 45 g |
| Width | 45 mm |
| Height | 15 mm |
| Ports & interfaces | |
| Gender | Male/Female |
| Connector 2 | 1 x DisplayPort, 1 x DVI-D, 1 x HDMI |
| Connector 1 | 1 x Mini-DisplayPort |
| Connector(s) | mini DisplayPort, DisplayPort, DVI, HDMI |
| Packaging data | |
| Package depth | 220 mm |
| Package height | 15 mm |
| Package length | 220.00 mm |
| Package weight | 50 g |
| Package width | 200 mm |
| Other features | |
| Dimensions (WxDxH) | 45 x 240 x 15 mm |
| Technical features | DisplayPort: 2560x1600 |
| Quantity per box | 120 pc(s) |
| Width | 1.77 " |
| Depth | 9.45 " |
| Height | 0.59 " |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 |
| Relative humidity | 10 - 85 % |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 80 |