
| Lieske Part No. | 926059 |
|---|---|
| Mfg Part No | ISAS88881 |
| EAN-Code | 0065030843805 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 64,58 EUR
76,85 EUR incl. VAT
|
| Weight & dimensions | |
| Weight | 151 g |
| Colour | |
| Colour of product | Black |
| Technical details | |
| Package height | 330 mm |
| Package width | 35 mm |
| Cable length | 1 m |
| Gender | Male/Male |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | SFF-8088 |
| Connector 2 | SFF-8088 |