
| Lieske Part No. | 406414 |
|---|---|
| Mfg Part No | ISAS88702 |
| EAN-Code | 0065030843799 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 37,07 EUR
44,11 EUR incl. VAT
|
| Weight & dimensions | |
| Weight | 270 g |
| Colour | |
| Colour of product | Black |
| Technical details | |
| Package height | 330 mm |
| Package width | 35 mm |
| Cable length | 2 m |
| Gender | Male/Male |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | SFF-8470 (32-pin SAS) |
| Connector 2 | SFF-8088 (26-pin, Mini-SAS) |