
| Lieske Part No. | 711187 |
|---|---|
| Mfg Part No | HDMIDVIMF |
| EAN-Code | 0065030811378 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 9,22 EUR
10,97 EUR incl. VAT
|
| Design | |
| Colour of product | Black |
| RoHS compliance | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 50 mm |
| Width | 40 mm |
| Height | 15 mm |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | HDMI |
| Connector(s) | 1 - HDMI Male / 1 - DVI-D Dual Link Female |
| Gender | Male/Female |
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector 2 | DVI-D |
| Packaging data | |
| Package length | 3.23 mm |
| Package height | 150 mm |
| Package width | 20 mm |
| Package depth | 82 mm |
| Packaging content | |
| Cables included | No |