Meanwell HLG-600H-24
Meanwell HLG-600H-24 -
Light Systems > Accessories > LED-Drivers 24V
Meanwell HLG-600H-24 -
Lieske Part No. 578871
Mfg Part No HLG-600H-24
EAN-Code
Manufacturer Meanwell
Further information for Meanwell HLG-600H-24 -
HLG-600H-24 NOT dimmable, IP65 Input: 90~305VAC, 127~431VDC Output: 25A, 24V DC, 600 Watt Operating temperature: -40°C to +90°C (see data sheet) LxWxH 280x144x48.5mm Protection mark: See meanwell .com Open cable ends
Please refer to the data sheet for further details
This is an offer of:
Lieske Elektronik e.K.
Reutener Str. 10
79279 Vörstetten