
| Lieske Part No. | 270726 |
|---|---|
| Mfg Part No | 326623 |
| EAN-Code | 4015867237571 |
| Manufacturer | Equip |
| Here only | 31,18 EUR
37,10 EUR incl. VAT
|
| Battery | |
| Battery capacity | 4000 mAh |
| Battery voltage | 11.1 V |
| Number of battery cells | 6 |
| Output current | 4 A |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |