
| Lieske Part No. | 516726 |
|---|---|
| Mfg Part No | 128653 |
| EAN-Code | |
| Manufacturer | Equip |
| Here only | 1,59 EUR
1,89 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| USB version | 2.0 |
| Connector 2 form factor | Straight |
| RoHS compliance | Yes |
| AWG wire size | 28 |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB B |
| Data transfer rate (max) | 480 Mbit/s |
| Gender | Male/Male |
| Plug and Play | Yes |
| Cable length | 1 m |
| Magnetically shielded | Yes |
| Weight | 41 g |
| Number of shielding layers | 2 |
| Colour of product | Silver,Transparent |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 |
| Package depth | 15 mm |
| Package type | Bag |
| Package height | 275 mm |
| Package width | 175 mm |