
| Lieske Part No. | 125181 |
|---|---|
| Mfg Part No | IADAP-DP-COMBOF3 |
| EAN-Code | 8051128102055 |
| Manufacturer | EFB Elektronik |
| Here only | 13,82 EUR
16,45 EUR incl. VAT
|
| Design | |
| Colour of product | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 186 g |
| Performance | |
| Compatibility | - PowerShot A100 |
| Power supply type | indoor |
| Purpose | Camera |
| Power | |
| Input voltage | 220 V |
| Output current | 2 A |
| Output voltage | 7.4 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Other features | |
| Dimensions (WxDxH) | 112 x 45 x 29 mm |