
| Lieske Part No. | 126119 |
|---|---|
| Mfg Part No | EC020200241 |
| EAN-Code | 4049759290894 |
| Manufacturer | EFB Elektronik |
| Here only | 9,88 EUR
11,76 EUR incl. VAT
|
| Design | |
| Colour of product | White |
| Form factor | Cap |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 51.4 mm |
| Width | 21.4 mm |
| Weight | 8 g |
| Height | 8.4 mm |
| Performance | |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| USB connector | Type-A |
| Interface type | USB 3.0 |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate |
| Plug and Play | Yes |
| Capacity | 32 GB |
| USB version | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Packaging data | |
| Quantity | 1 |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 |