
| Lieske Part No. | 110772 |
|---|---|
| Mfg Part No | 46056.1 |
| EAN-Code | 4049759070311 |
| Manufacturer | EFB Elektronik |
| Here only | 49,33 EUR
58,70 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Print technology | Inkjet |
| Printing colours | Yellow |
| Colour | Yes |
| Quantity | 1 |
| Compatible products | HP Designjet 350, 450, 455, 488, 750, 755 |
| Capacity | 42 ml |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 150 g |
| Other features | |
| Package dimensions (WxDxH) | 117 x 26 x 158 mm |