Jung AAT581ZWW, EAN: 4011377995666
Jung AAT581ZWW - frame
Installation > Switch Material > Switch Electronics
Jung AAT581ZWW - frame
Lieske Part No. 517967
Mfg Part No AAT581ZWW
EAN-Code 4011377995666
Manufacturer Jung
Further information for Jung AAT581ZWW - frame
in the series AS and A
frames
AS 500 (Article no.: AS 581.. ? AS 585..)
A 550 (Article no.: A 5581.. ? A 5585..)
A FLOW (Article no.: AF 581.. ? AF 585..)
A CREATION (Article no.: AC 581.. ? AC 585..)
AP installation possible in surface-mounted cap (Article no.: AS 581 A.. ? AS 583 A..)
This is an offer of:
Lieske Elektronik e.K.
Reutener Str. 10
79279 Vörstetten