Intel BX80768225F    S RVF9
Intel Core Ultra 5 225F 3 3GHz LGA1851 20M Cache BOX CPU - BX80768225F S RVF9
Lieske Part No. 1225291
Mfg Part No BX80768225F S RVF9
EAN-Code
Manufacturer Intel
Further information for Intel Core Ultra 5 225F 3 3GHz LGA1851 20M Cache BOX CPU - BX80768225F S RVF9
This is an offer of:
Lieske Elektronik e.K.
Reutener Str. 10
79279 Vörstetten
https://industry-electronics.com
Tel. 07666/88499-0
Fax. 07666/88499-111
Diesen Artikel finden Sie unter:
industry-electronics.com/artikel/1225291
qrcode für Intel Core Ultra 5 225F 3 3GHz LGA1851 20M Cache BOX CPU - BX80768225F    S RVF9