
| Lieske Part No. | 232740 |
|---|---|
| Mfg Part No | E334726 |
| EAN-Code | |
| Manufacturer | ELO TOUCH SYSTEMS |
| Here only | 529,56 EUR
630,18 EUR incl. VAT
|
| Design | |
| Shoulder strap | Yes |
| Combination locks | Yes |
| Colour of product | Black |
| Material | Leatherette |
| Surface coloration | Monotone |
| Maximum screen size compatibility | 15.6 " |
| Type | Briefcase |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 360 mm |
| Width | 450 mm |
| Weight | 1050 g |
| Height | 360 mm |
| Packaging data | |
| Quantity | 1 |