| Features |
| Compatible products | HP Color LaserJet 4650 |
| Weight & dimensions |
| Weight | 4600 g |
| Dimensions (WxDxH) | 597.92 x 248.92 x 283.97 mm |
| Packaging data |
| Package weight | 6200 g |
| Other features |
| Package weight | 13.67 lbs |
| Weight | 10.14 lbs |
| Package dimensions (W x D x H) | 23.54 x 9.8 x 11.18 " |
| Approximate page yield (A4, colour) | 100000 pages |
| Size | 23.54 " |
| Quantity per pallet | 32 pc(s) |
| Package dimensions (WxDxH) | 598 x 249 x 284 mm |
| Operational conditions |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 |
| Operating temperature (T-T) | 17 - 25 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
Touchcomputer, screen size: (54,6 cm ( 21,5 inch )), Projected Capacitive, 1920x1080 pixels, VESA mount (100x100 mm), response time: 14ms, brightness 212,5cd, viewing angle 178/178°(H/V), contrast: 1000:1, USB (3.0), USB-C, Bluetooth (class 5.2), Ethernet, Wi-Fi (802.11ax), audio, Intel Celeron, RAM: 8 GB, SSD: 128 GB, incl.: power supply unit, power cable (EU, US), stand, order separately: operating system, black