
| Lieske Part No. | 466746 |
|---|---|
| Mfg Part No | -------00235-01 |
| EAN-Code | 4042203161832 |
| Manufacturer | Eff Eff Fritz Fuss |
| Here only | 14,65 EUR
17,43 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Printing colours | Magenta |
| Capacity | 28 ml |
| Quantity | 1 |
| Print technology | Inkjet |
| Compatible products | HP Designjet 30, 90, 130 |
| Colour | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 90 g |
| Other features | |
| Package dimensions (WxDxH) | 142 x 25 x 109 mm |
| Operational conditions | |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 |