
| Lieske Part No. | 100165 |
|---|---|
| Mfg Part No | 0067692 |
| EAN-Code | 4030641676926 |
| Manufacturer | E.Dold & Soehne KG |
| Here only | 697,07 EUR
829,51 EUR incl. VAT
|
| Technical details | |
| Package length | 110 mm |
| Country of origin | Netherlands |
| Compatible products | ColorQube 8570 |
| Package width | 65 mm |
| Package weight | 120 g |
| Colour | Yes |
| Page yield | 4400 pages |
| Quantity | 2 |
| Printing colours | Magenta |
| Package height | 45 mm |