
| Lieske Part No. | 740650 |
|---|---|
| Mfg Part No | S0929100 |
| EAN-Code | 3501170929100 |
| Manufacturer | DYMO |
| Here only | 14,82 EUR
17,64 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Material | Paper |
| Colour of product | Black,White |
| Country of origin | Belgium |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 51 mm |
| Label width | 89 mm |
| Technical details | |
| Customs code | 4821901000 |
| Packaging data | |
| Package width | 91 mm |
| Package type | box |
| Package weight | 265 g |
| Labels per pack | 300 |
| Package height | 68 mm |
| Package volume | 0.5631 L |
| Package depth | 91 mm |
| Outer carton | |
| Quantity outer carton | 48 pc(s) |
| Gross weight of outer carton | 14.380 kg |
| Height outer carton | 349 mm |
| Width outer carton | 305 mm |
| Net weight of outer carton | 12.720 kg |
| Volume outer carton | 44.2811 L |
| Depth outer carton | 416 mm |
| Inner carton | |
| Net weight inner carton | 1.590 kg |
| Height inner carton | 80 mm |
| Width inner carton | 197 mm |
| Quantity inner carton | 6 pc(s) |
| Depth inner carton | 287 mm |
| Gross weight inner carton | 1.710 kg |
| Volume inner carton | 4.5231 L |