
| Lieske Part No. | 465013 |
|---|---|
| Mfg Part No | S0718050 |
| EAN-Code | 5411313169585 |
| Manufacturer | DYMO |
| Here only | 18,92 EUR
22,51 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Material | Nylon |
| Tape type | D1 |
| Weight & dimensions | |
| Tape length | 3.5 m |
| Package weight | 50 g |
| Package width | 29 mm |
| Quantity per pack | 1 |
| Package depth | 109 mm |
| Package height | 159 mm |
| Other features | |
| Country of origin | Belgium |
| Tape size | 19 mm |
| Package volume | 0.503 L |
| Customs code | 8473408000 |
| Packaging content | |
| Package type | Box |
| Outer carton | |
| Width outer carton | 243 mm |
| Quantity outer carton | 50 pc(s) |
| Net weight of outer carton | 2.550 kg |
| Volume outer carton | 24.106 L |
| Depth outer carton | 400 mm |
| Gross weight of outer carton | 2.998 kg |
| Height outer carton | 248 mm |
| Inner carton | |
| Depth inner carton | 231 mm |
| Gross weight inner carton | 0.271 kg |
| Volume inner carton | 2.167 L |
| Net weight inner carton | 0.250 kg |
| Height inner carton | 113 mm |
| Width inner carton | 83 mm |
| Quantity inner carton | 5 pc(s) |