
| Lieske Part No. | 782725 |
|---|---|
| Mfg Part No | 18508DMO |
| EAN-Code | 0071701185082 |
| Manufacturer | DYMO |
| Here only | 15,76 EUR
18,75 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Material | Polyester |
| Tape type | D1 |
| Colour of product | Black on transparent |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 34 mm |
| Quantity per pack | 1 |
| Package depth | 85 mm |
| Package height | 111 mm |
| Tape length | 5.5 m |
| Package weight | 41 g |
| Other features | |
| Country of origin | Belgium |
| Tape size | 9 mm |
| Package volume | 0.321 L |
| Customs code | 8473408000 |
| Packaging content | |
| Package type | Box |
| Outer carton | |
| Volume outer carton | 12.129 L |
| Depth outer carton | 470 mm |
| Gross weight of outer carton | 1.342 kg |
| Height outer carton | 197 mm |
| Width outer carton | 131 mm |
| Quantity outer carton | 25 pc(s) |
| Net weight of outer carton | 1.025 kg |
| Inner carton | |
| Gross weight inner carton | 0.231 kg |
| Volume inner carton | 1.939 L |
| Net weight inner carton | 0.205 kg |
| Height inner carton | 118 mm |
| Width inner carton | 95 mm |
| Quantity inner carton | 5 pc(s) |
| Depth inner carton | 173 mm |