
| Lieske Part No. | 101477 |
|---|---|
| Mfg Part No | 86827 |
| EAN-Code | 4043619868278 |
| Manufacturer | DELOCK |
| Here only | 10,43 EUR
12,41 EUR incl. VAT
|
| Weight & dimensions | |
| Weight | 100 g |
| Width | 200 mm |
| Interior dimensions (W x D x H) | 190 x 265 x 12 mm |
| Height | 12 mm |
| Depth | 282 mm |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Universal |
| Basic device type | Tablet |
| Material | Neopren |
| Maximum screen size compatibility | 10 " |
| Colour of product | Black |
| Compatibility | Apple new iPad, Samsung Galaxy Note 10.1, Xperia Tablet Z |
| Protection features | Scratch resistant, Shock resistant |
| Source data-sheet | Icecat.biz |
| Case type | Sleeve |