
| Lieske Part No. | 394127 |
|---|---|
| Mfg Part No | 84344 |
| EAN-Code | 4043619843442 |
| Manufacturer | DELOCK |
| Here only | 12,78 EUR
15,21 EUR incl. VAT
|
| Weight & dimensions | |
| Width | 295 mm |
| Height | 125 mm |
| Depth | 553 mm |
| Weight | 14620 g |
| Technical details | |
| Colour of product | Grey |
| Lamination speed | 950 mm/min |
| Maximum lamination width | 325 mm |
| Number of rollers | 6 |
| Built-in display | Yes |
| Pouch capacity (per flap) | 250 |
| Preheating time | 3 min |